Mystic Fols Elite RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Fols Elite RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Външният Басейн
Club ''Barcode''        EmptyПон Дек 19, 2011 4:44 pm by Melissa Geller

» Рецепцията
Club ''Barcode''        EmptyНед Дек 18, 2011 8:15 pm by Melissa Geller

» Гардероба на Мелиса ^^ Моят свят
Club ''Barcode''        EmptyЧет Дек 15, 2011 5:04 pm by Melissa Geller

» Домът на Мелиса Гелър
Club ''Barcode''        EmptyСря Дек 14, 2011 10:33 pm by Melissa Geller

» Restaurant "Royal"
Club ''Barcode''        EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm by Nick Alexander

» Alexander's Mansion
Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm by Nick Alexander

» Alexander's wardrobe
Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 10, 2011 10:03 am by Nick Alexander

» Пасивни герои
Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 10, 2011 9:55 am by Nick Alexander

» Club ''Barcode''
Club ''Barcode''        EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm by Nick Alexander

Top posters
Elliеnor Grace Pearce♥
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Melissa Geller
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Виктория ди Монд
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Nick Alexander
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Ребека ♥
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Taylor Evans
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Elizabeth.
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Rose Hathaway
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Alicia West.
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Катерина Петрова
Club ''Barcode''        Vote_lcapClub ''Barcode''        Voting_barClub ''Barcode''        Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пет Ное 25, 2011 10:16 pm

 

 Club ''Barcode''

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Elliеnor Grace Pearce♥
Admin
Admin
Elliеnor Grace Pearce♥


Брой мнения : 220
Популярност : 627
Репотация : 0
Join date : 18.10.2011

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyЧет Ное 24, 2011 11:10 am

Club ''Barcode''        Mkwd2v
Върнете се в началото Go down
https://misticfolselite.bulgarianforum.net
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Ное 28, 2011 8:54 pm

Естествено и за снимките закъснях. Прелестно!
Добре, че поне фотосесията беше по бански и не беше нужно да обличам много неща по себе си и да се бавя.
Снимките продължиха няколко часа, като ме караха да се преобличам с какво ли не, но слава богу накрая свършиха.
Минах през фризьора си и се поглезих с един масаж и ароматерапия, след което се прибрах у нас. Обадих се на Роуз, но тя отново не си вдигна телефона. Къде ли беше това момиче?
Обадих се и на Вики, но тя каза, че е прекалено уморена от нейните снимки и за сега няма планове да излиза. Намусих се леко, но не си позволих да остана нещастна. Облякох си една рокля, след което оправих и другите детайли по външния ми вид с намерението да се забавлявам, каквото и да става!
Взех ключовете от колата си и отпраших към една нова дискотека, за която бях чувала. Влязох с уверена стъпка и се настаних на един от столовете на бара. Определено беше доста атрактивна и пълна...Сигурна съм, че нямаше да загубя нощта си.
Поръчах си един "Оргазъм" и огледах обстановката. Харесваше ми обзавеждането, особено диваните по сепаретата. До края на вечерта и тях щях да пробвам.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Ное 28, 2011 9:06 pm

Това ставаше банално, същите глупости и думи, същите доводи, баща ми определено не умееше да печели спорове, да не говорим такива в които той си няма и на идея за реалното положение. Често се чудех дали баща ми е просто сляп или се преструваше на такъв, всички знаехме, че майка ми не е на ваканция с приятелки, но истината беше, че тя бе с любовника си или поне онова което остана от него след като се погрижих за него. Така че побързах да се изнеса от нас и дойдох директно в клуба, застанах на бара и поръчах на Маркус двоен скоч, а момичето до мен ме изгледа злобно
- Нещо което харесваш ли видя блонди? - попитах повдигайки вежда и наклоних глава настрани
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Ное 28, 2011 9:21 pm

Както си стоях и оглеждах всеки сантиметър, довършвайки коктейла си, изведнъж при мен дойде още едно питие, а бармана ми посочи мъжа, от който беше. Погледнах към него със една изкусителна усмивка и му намигнах. Поиграхме си така известно време само с погледи и накрая той тъкмо стана, тръгвайки към мен, когато до мен седна някакъв мъж. Изгледах го с отегчение и извъртях очи, когато ме нарече "блонди". Бях го виждала преди... по списания мисля, че.. Семейството му беше богато и той беше известен, но това не му даваше право да идва тук и да ми закрива гледката. Не стига всичко останало, ами и беше нагъл.
- Да, всъщност да. - признах и кимнах леко. - Но после ти се появи и ми спря зрителния достъп до него. Ако не знаеш - не си особено прозрачен, нито си особено малък на размери... - обясних и свих рамене, извъртайки поглед и поклатих глава.
Сякаш щеше да му се счупи нещо, ако е малко по- възпитан. Блонди...хах! Ако пак ме нарече така ще опита коктейла ми насилствено!
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyВто Ное 29, 2011 2:02 pm

Избухнах в гръмък смях явно госпожичката беше доста устата, хубаво
- Ама разбира се, че ако бях прозрачен как кукли като теб щяха да се наслаждават на това тяло? - попитах поклащайки глава сякаш казвах "как не се сети" след което бармана веднага ми донесе двойния скоч с малко лед и побърза да се върне на работа. Защо ли винаги когато бях тук се правеха на много работни, а няма ли ме обикновено все има недоволни, глупави хора. Отпих от питието си и се огледах, търсейки си забавление за следващите няколко часа.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyВто Ное 29, 2011 2:58 pm

Той обясни, че ако той е прозрачен, аз няма да мога да му се наслаждавам.
- Оу, такава била работата значи. Мислиш се за господар на вселената...е, погледни се в огледалото и ще се разочароваш...- поклатих глава и извъртях очи, отпивайки от питието си.
Защо ли не се учудвам от темперамента му. Точно такъв, какъвто се очаква да бъде. Истински идиот!
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyВто Ное 29, 2011 3:20 pm

- Мога да бъда господар на всичко което поискам дори и на твоята вселена блонди - казах намигайки ѝ и отпих нова глътка от скоча си
- Знаеш ли ако езикът ти не беше толкова хаплив може би щеше да имаш шанс да откриеш рая... - допълних приближавайки се до ухото ѝ, а след това се отдръпнах рязко изпих на екс остатъка от скоча си и си поръчах нова чаша
- Саймън погрижи се блонди да има всичко което поиска - казах кимайки към момичето и след това ѝ намигнах и станах от високия стол
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyВто Ное 29, 2011 4:31 pm

- Силно се съмнявам.... - казах и свих рамене. Той ми заяви, че ако не бях толкова хаплива е можело да ми излезе късмета, а аз се подсмихнах.
- Какво да се прави, шанс. - усмихнах се фалшиво и си доизпих питието. Все пак мистър Потаен каза на бармана да ми дава всичко, което си поръчам и стана. Позамислих се за момент и станах след него, хващайки ръката му, докато минавах покрай него и го издърпах на дансинга.
- Май все пак не сме в особено добро настроение..- констатирах, приближавайки се към него и се подсмихнах, след което започнах да се поклащам в ритъма на музиката. Един танц нямаше да го убие.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyВто Ное 29, 2011 5:20 pm

Отдалечих се на няколко крачки от блондито и тъкмо щях да заговоря една тъмнокоска която разкъсваше дрехите ми само с очи, когато блондито се появи и ме завлече на дансинга
- Хмм да нямаш раздвоение на личността блонди? - попитах любопитно повдигайки вежда докато спусках поглед по слабото ѝ тяло.
- И напротив настроението ми е на шест - отвърнах весело и плъзнах ръка по корема ѝ минавайки зад нея прилепяйки гърди към гърба ѝ, а устните ми бяха близо до ухото ѝ и започнах да се поклащам леко в ритъм с нея
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyВто Ное 29, 2011 6:29 pm

Той не се противи. Дори напротив,мина зад мен и ръката му се плъзна по корема ми, притискайки ме към себе си.
Облегнах се на рамото му и продължих да се движа изкусително с лека усмивка.
- Не, но нали все някак трябва да ти се отблагодаря за питиетата... Но спри с това "блонди". Сигурна съм, че ще измислиш нещо по- добро. - отвърнах, поглеждайки го и му намигнах.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСря Ное 30, 2011 6:00 pm

- Интересен начин за отблагодаряване, но мога да измисля, нещо много по - приятно - прошепнах на ухото ѝ подсмихвайки се леко
- А колкото до ника ти този си ми харесва отива ти добре - казах свивайки рамене и продължих да се наслаждавам на музиката и хубавите извивки на куклата в ръцете си, определено не беше за изпускане и ако беше толкова добра в леглото колкото е в танцуването определено нощта нямаше да е скучна...
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСря Ное 30, 2011 9:18 pm

Той отбеляза, че може да измисли нещо по- приятно, а аз се засмях и поклатих глава, притискайки се по- плътно в него.
- Не се и съмнявам във възможностите ти, богаташче. - отвърнах и продължихме да танцуваме. Намръщих се леко, когато ми каза, че този прякор ми отивал най- много и извъртях очи, но не казах нищо.
Признавам му, наистина имаше страхотно тяло. Усещах повечето релефи по тялото му, притискайки се в моето, а ръцете му бяха толкова силни... можех само да си представям как изглежда без всички тези дрехи.
Понякога обаче тези ръце ставаха прекалено дръзки и на няколко пъти се наложи да възпирам ръката му, тъй като минаваше границите.
Тогава се сетих и за думите на Вики от днес. Трябваше да направя нещо по въпроса...И щях да го направя. И щях да започна от сладура, с който танцувах. Макар да имах голямо желание да завърша вечерта някъде, щях да се въздържа от това приятно занимание.
По някое време реших да си почина от танците, така че му лепнах една целувка по бузата и се върнах на бара, възползвайки се от свободата, която ми даде богаташчето, така че си поръчах още един коктейл.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyЧет Дек 01, 2011 1:53 pm

По някое време блондито се откъсна от мен и се върна на бара, а не много след това отново бях нападнат от група момичета, но този път аз бях този който си тръгна. Взех си чаша скоч и се качих на горния етаж, от там можех да наблюдавам всичко. Подпрях се на парапета и запалих една цигара оглеждайки клуба и по - точно момичетата в него
- Тази няма да е толкова лесна колкото си мислиш - чух гласа на Роксана близо до ухото си
- Ако исках мнението ти щях да те попитам - отвърнах без дори да си правя труда да я поглеждам
- Защо ли изобщо ти се връзвам, ти си истински задник - заяви тя троснато и се обърна да си ходи. Сграбчих я за ръката и я притиснах към стената
- Защото знаеш, че всеки път разбивам светът ти - казах само на сантиметри от лицето ѝ
- А сега си върви ще ти се обадя когато ми потрябваш - добавих пускайки я и се върнах на старото си място
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyЧет Дек 01, 2011 3:14 pm

След още няколко коктейла мъжа от преди малко, който ми прати коктейл най- накрая се престраши и ме покани на танц. Крайно време беше. Бях започнала да си мисля, че е гей. А и аз не ям хора, за бога!
Хванах ръката му и тръгнахме към дансинга възможно най- бавно защото в момента песента беше бавна, а на мен не ми се танцуваше такова нещо, особено с някой, който го е страх дори да ми каже "здрасти".
Слава богу смениха я и започна една по- бърза и съблазнителна. Започнахме да танцуваме, поне ако това неговото можеше да се нарече танц, но пренебрегнах и тази част. За момент се запитах за какво изобщо го отразих, след като тази вечер си обещах да спя сама, но отпратих тази мисъл- не можех да стоя само на бара де.
По някое време погледа ми срещна познати очи ... Той обаче наистина се държеше, сякаш светът е негов. Просто седеше там и наблюдаваше всички. Може би беше собственика, кой ли знае. Дори името му не знам, но имаше нещо мистично и секси в това. Когато и той ме забеляза му намигнах и се засмях леко и продължих да се поклащам в ритъма на танца, опитвайки се да се съсредоточа в партньора си.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 03, 2011 9:00 am

Продължавах да оглеждам клуба когато погледът ми отново беше привлечен от блондито. Когато и тя ме видя ми намигна засмивайки се и продължи да танцува с онова подобие на мъж което си беше намерила. Допуших си цигарата и с бавна крачка се приближих към нея. С едно движение разкарах компанията ѝ и прокарах пръсти по дължината на ръката ѝ приближавайки се отново към нея
- Блонди.. - поздравих тихо на ухото ѝ и се подсмихнах леко
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 03, 2011 10:27 am

Бях се обърнала с гръб към него и не забелязах малката промяна, която е станала. Усетих нечии пръсти по ръката ми и доста се учудих, че онзи сноб си е позволил нещо такова, но когато чух и гласа му близо до ухото си се подсмихнах. Беше логично да е той.
- Нали знаеш, че не може просто така да разкарваш партньора ми. Човека цяла вечер ме зяпаше и ми пращаше коктейли. Просто явно обича да се любува отдалеч, защото му отне цяла вечер, за да се пребори със страха, че ще го изям и чак сега ме покани на танц...и ти го разкара. - обясних и се засмях, поглеждайки го през рамо.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 03, 2011 4:29 pm

- Съжалява, че трябва да те разочаровам, но аз мога да правя каквото поискам, а и подобни госпожички не са ти нужни - отвърнах спокойно свивайки леко рамене и я завъртях с лице към себе си притискайки я към тялото си, а лицата ни бяха само на педя разстояние
- Какво мислиш блонди харесва ли ти тук? - попитах повдигайки вежда
- Или мога да направя нещо за да подобря обстановката? - допълних
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 03, 2011 5:07 pm

- Хм, значи все пак ти си собственика. - констатирах по- скоро заради себе си. Обърнах се с лице към него и увих едната си ръка около врата му и след това я плъзнах по рамото му, докато другата беше свободно до тялото ми. По някое време той ми зададе въпрос и аз плъзнах още веднъж поглед по клуба.
- Всъщност за първи път съм тук и съм очарована. Наистина ми харесва като дизайн, особено онези дивани. - обясних съвсем нормално и кимнах - И музиката е страхотна. Но за по- нататък може да направиш някой добавки...като тематични партита или вип зали, ако все още няма. - допълних и свих рамене, прокарвайки ръка през косата си, докато танцувах.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 03, 2011 6:05 pm

- Аз съм много неща - казах простичко свивайки отново рамене
- Колкото до партитата има подобно идея още за следващата седмица... Мислех си за нещо в стил секси ученички - повдигнах няколко пъти вежди оглеждайки тялото ѝ
- На теб определено би ти отивало къса плисирана поличка с бяла ризка и онези дълги бели чорапи - казах замислено представяйки си гледката да това определено щеше да бъде секси и то много
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyСъб Дек 03, 2011 6:47 pm

Той изкара наяве една негова перверзна фантазия и констатира, че доста ще ми отива вида на невинна ученичка.
- Със две опашки и дълга линия в ръка, нали? - засмях се и поклатих глава.
- А откъде знаеш, че изобщо някога ще ме видиш отново? - попитах и повдигнах вежда.
- Съжалявам, но ако си търсиш компания за страстна нощ трябва да се поразровиш малко повече, защото аз смятам да си прекарам супер забавно, без секс. Така че може да спреш със перверзните фантазии, свързани с мен. - уведомих го и свих рамене, подсмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyНед Дек 04, 2011 10:24 pm

- Не се бях замислял за тези подробности - казах почесвайки се по слепоочието
- Определено пробуди любопитството ми - казах оглеждайки я отново. Тя заяви, че е решила да се забавлява без секс и аз избухнах в смях
- Нима си решила да ставаш монахиня? Каква загуба за мъжкото население - казах поклащайки разочаровано глава. След още няколко песни се настанихме на моето сепаре и веднага ни донесоха коктейла който тя пиеше за нея, а за мен чаша първокласен отлежал скоч, най - доброто качество в целия град.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Дек 05, 2011 3:21 pm

Той се разсмя с глас, когато му заявих, че не търся секс и попита дали ще ставам монахиня. Извъртях очи и поклатих глава.
- Не, просто реших да докажа на приятелите си, че не съм това, за което ме мислят, а да си тръгна от някой клуб с първото момче, което намеря не се вписва в "имиджа". - обясних и му намигнах.
След известно време решихме да си починем и той ме заведе до едно ВИП сепаре. Донесоха ми питието, което си бях поръчала по- рано, както и на него един скоч и отново ни оставиха сами.
- Защо реши да доведеш мен тук? Като гледам не ти липсват фенки, които с радост биха ти разкъсали дрехите със зъби. - попитах любопитно, докато отпивах от коктейла си. Разбирах ги, коя нормална не би поискала същото. С чисто съзнание осъзнавах, че всичко това, което правех не беше честно спрямо Мат, като се има на предвид, че се връща утре от провинцията, но не бях съгрешила...все още не. И по - добре да не го правех. Не знам до кога щеше да прощава грешките ми. Сигурно и той го беше разбрал - все още не се е родил този, който да ме укроти, докато сама не реша, но не можех и да продължавам така. Не че, всъщност го обичах истински, но все имах някаква лоялност и други смесени чувства.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Дек 05, 2011 5:31 pm

- Именно заради това, зная какво ще направи всяка една от тях, зная за какво мечтаят и знаят, че аз мога да осъществя и най мръсните им фантазии, докато ти... ти си различен случай. Красива си, секси си и ато оставим на страна хапливият ти език определено не си от момичетата на които им липсва внимание, но въпреки това си решила да се откажеш от едно от най - хубавите забавления предоставени на хората. - обясних накланяйки леко глава в страни изучавайки я с любопитен поглед.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Дек 05, 2011 7:14 pm

Гледах го с интерес, докато обясняваше, напълно сигурен в думите си.
- Твърде самоуверен си, дори за мъж. Да нямаш някакви комплекси, които прикриваш с това самочувствие? - разсмях се и поклатих глава.
- О, моля те. Изобщо не го оставяме настрани този мой хаплив език, защото точно заради него съм тук. Просто защото не съм поредната блондинка, която ти пада в краката. Нещо повече - не си с нищо по- специален от останалите мъже. - намигнах му и прокарах ръка през косата си.
- Обичам мъжкото внимание, това не е грях. - свих рамене с дяволита усмивка - Просто реших да си дам малко почивка от "нощни прегрешения". В живота има и други удоволствия. - обясних и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        EmptyПон Дек 05, 2011 8:26 pm

- Блонди, блонди - казах поклащайки глава
- Нямаш ни най - малка идея за какво говорим тук и мога да те уверя, че след една нощ с мен няма да искаш никой друг. Можеш да попиташ която и да е госпожичка в тази дискотека и те ще ти кажат същото - казах разпервайки ръце посочвайки към Роксана която излизаше от кожата си в момента.
- Щом мислиш, че има нещо по - приятно от задоволяването на най - перверзните, най - животинските и първични инстинкти твое решение, но повярвай ми няма нищо по - добро от това, дори и най - скъпия и качествен скоч - допълних повдигайки чашата си в нейна посока
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club ''Barcode''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        Empty

Върнете се в началото Go down
 
Club ''Barcode''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Club "White pleasure"
» Disco Club '' Arena''
» Night Club "Black and Pink"
» Night Club "Blue&White"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Fols Elite RPG Forum :: Mistyc Fols :: Nightlife-
Идете на: