Mystic Fols Elite RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Fols Elite RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Външният Басейн
Restaurant "Royal" EmptyПон Дек 19, 2011 4:44 pm by Melissa Geller

» Рецепцията
Restaurant "Royal" EmptyНед Дек 18, 2011 8:15 pm by Melissa Geller

» Гардероба на Мелиса ^^ Моят свят
Restaurant "Royal" EmptyЧет Дек 15, 2011 5:04 pm by Melissa Geller

» Домът на Мелиса Гелър
Restaurant "Royal" EmptyСря Дек 14, 2011 10:33 pm by Melissa Geller

» Restaurant "Royal"
Restaurant "Royal" EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm by Nick Alexander

» Alexander's Mansion
Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm by Nick Alexander

» Alexander's wardrobe
Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 10:03 am by Nick Alexander

» Пасивни герои
Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 9:55 am by Nick Alexander

» Club ''Barcode''
Restaurant "Royal" EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm by Nick Alexander

Top posters
Elliеnor Grace Pearce♥
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Melissa Geller
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Виктория ди Монд
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Nick Alexander
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Ребека ♥
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Taylor Evans
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Elizabeth.
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Rose Hathaway
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Alicia West.
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Катерина Петрова
Restaurant "Royal" Vote_lcapRestaurant "Royal" Voting_barRestaurant "Royal" Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пет Ное 25, 2011 10:16 pm

 

 Restaurant "Royal"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Elliеnor Grace Pearce♥
Admin
Admin
Elliеnor Grace Pearce♥


Брой мнения : 220
Популярност : 627
Репотация : 0
Join date : 18.10.2011

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyЧет Ное 24, 2011 8:35 pm

Restaurant "Royal" Pzz0h5
Върнете се в началото Go down
https://misticfolselite.bulgarianforum.net
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 7:34 pm

Получих едно намигване от негова страна и той съобщи, че лимузината му ни чака. Взех си чантичката и тръгнахме навън, като през това време се заговорих със Симон. Заговорихме се за дрехи, обувки и мода, както и за работите ни. Открих, че тя е журналист във вестника и ми разказа няколко доста интересни неща, докато момчетата си говореха за пътуването на Мат.
- От колко време сте заедно с Мат? - попита по някое време тя.
- Някъде около 4 месеца. Но той постоянно пътува, така че често съм доста самотна... - констатирах, отмествайки косата си от едната страна на рамото си и прокарах небрежно ръка по шията си.
- Горкичката...- констатира Симон.
- А вие с Ник? - попитах русокоската срещу мен.
- Ами... известно време. От колко време сме заедно, Ник? - попита тя и го погледна, а аз се подсмихнах. Горката. Дали знаеше, че той всяка вечер й изневерява? Дали знаеше, че преди няколко дена едва не преспах с него. Изглеждаше мила, не го заслужаваше..
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 7:45 pm

Момичетата се заговориха и ние с МАт направихме същото той ми разказа за местата които е посетил, за стадионите и мотопистите които е видял и определено щях да посетя някой от тях в най - скоро време. По някое време Симон ме попита откога сме заедно и аз се подсмихнах леко
- Може би има две години вече, не беше ли на онова скучновато бално парти в Париж което провалих? - попитах леко замислено, а тя кимна ентусиазирано и продължи да говори с блондито докато си играеше с пръстите си или отместваше косата си от едната страна към другата и обратно. А ние с Мат продължихме с разговора си за спорт и мотори и луди състезания
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 8:49 pm

Той и припомни, че са заедно близо две години, а аз едва задържах смеха си. Боже, горкичката. Никак не й завиждах. Не, че не бях сигурна, че и Мат ми изневеряваше. Та той пътуваше толкова много, не е нужно много ум, за да схванеш, че той е мъж и си има нужди.
След известно време стигнахме до луксозния ресторант. Изчаках Симон и Мат да излязат и се подсмихнах на Ник.
- Много си жесток с нея. Но май си падаш по блондинки...- засмях се тихо и излязох от лимузината. Откраднах си още една целувка от Мат и влязохме в приятното местенце, настанявайки се на една маса близо до прозорците с хубави гледки.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 9:08 pm

Когато пристигнахме пред ресторанта Мат и Симон излязоха първи, а преди блонди да излезе се подсмихна и направи коментар относно Симон
- Не е като да не знае как стоят нещата - отвърнах леко свивайки рамене и след това напуснахме колата. Хванах Симон през кръста и я поведох към входа на заведението, когато влязохме ни взеха палтата и ни заведоха до една от уютните, но по усамотени маси. Настанихме се и след малко келнера донесе бутилка вино и менютата
- Мат разбрах, че си адвокат какво е мнението ти по случая на Карсън? - попита Симон любопитно, но същевременно готова за сериозен разговор, не просто чакаща да чуе поредната клюка
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 10:31 pm

Седнахме едни срещу други - аз до Мат, но срещу мен бе Ник. От другата страна на Ник и съответно срещу Мат бе Симон.
Тя му зададе въпрос, докато аз си наливах вино и извъртях очи. Той с голямо удоволствие говореше за работата си и се фукаше със уменията си относно колите. Най- много ме дразнеше в него това, че ме подценяваше. Когато се поинтересувах за нещо относно колата му той просто махваше с ръка с думите " Не си мъчи красивата главица " или " И да ти кажа не би ме разбрала ". Доста често ми идеше да му кажа - еми съжалявам скъпи, но мога повече от теб дори! Но както и да е. Правех се на типичен модел пред него, без всъщност той да осъзнава какво съм отвътре. Много малко хора всъщност знаеха каква съм отвътре наистина и никой от тях не присъстваха тази вечер тук, което беше в мой минус.
- Зависи, къдрокоске. Колко от това което ще кажа ще попадне в рубриката ти? - попита той в отговор и се засмя, а аз въздъхнах отегчено. Понапълних чашата си и отпих солидна глътка от нея, докато те говореха за случая си. Хвърлих един поглед на Ник и се подсмихнах леко. Плъзнах крака си по прасеца му и той моментално ме погледна.
- Е, с какво се занимаваш? - попитах любопитно и съвсем непринудено, докато крака ми си играеше под масата.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 10:46 pm

- Всъщност нищо - отвърна Симон засмивайки се леко
- Симон не води рубрики, тя е главен модератор във вестника и отговаря за криминалния раздел - обясних аз наливайки вино в чашата ѝ
- И повярвай ми Мати определено може да научиш нещо от нея - казах подсмихвайки се на навъсената му физиономия. Винаги е мразел жените да са по - умни от него и може би затова излизаше предимно с манекенки и певици, тъй като те нямаха нищо в главите си. И може би ако не познавах блондито с него щях да си помисля, че тя е поредната празноглавка. Но онази вече в бара определено ми показа, че не е като другите и се чудех какво намира в Мат и докато обмислях това усетих нещо по крака си, а по усмивката ѝ можех да предположа какво ставаше
- С страшно много неща и всичките са много по - вълнуващи от професията на гаджето ти - казах с лека арогантна усмивка
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:17 pm

Мат се навъси доста, когато осъзна, че Симон всъщност е момиче, чиято глава не беше празна.
- Той трябва да научи много неща от всички, но просто не си го признава. - констатирах и се разсмях, а Симон се присъедини към мен, а моя русокоско ме изгледа с убийствен поглед. Да, мразеше да се шегувам с него, но си го заслужаваше.
Когато Ник се осъзна веднага влезе в роля и отвърна на въпроса ми, макар Мат да спря да ни обръща внимание и отново да се заговори със Симон.
- Напротив. Не знам дали има нещо по- "интересно" от това да стоиш в съда по цял ден и да спориш с цяла зала хора, които не са на твоето мнение. - отвърнах, правейки леки кавички във въздуха и се разсмя леко, след което отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 pm

- Обеден съм, че има много " по - интересни" неща като например да седиш на бюро с 100 папки със счетоводни материали на главата ти - казах свивайки рамене
- А тези лентяй като мен който по цял ден карат мотори с висока скорост, показват мускули и вечер се забавляват в баровете си са толкова скучни - добавих с голяма доза сарказъм. След още известно време келнера дойде и ние си поръчахме вечеря, а след това продължихме с разговорите. Мат разказа интересни неща от пътуването си, Симон добави също някой доста интересни неща, а ние с блонди цялата вечер се занасяхме и флиртувахме тайно. Тя продължи да разхожда крака си по дължината на моя, а аз разхождах пръсти по нейния карайки я да настръхва всеки път
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyНед Дек 11, 2011 12:29 pm

- Ама абсолютно. Какво по- готино от това да си заринат в работа ежедневно и да не обръщаш внимание на приятелката си. - промърморих саркастично, хвърляйки един поглед на Мат, но той изобщо не ни слушаше.
- О, абсолютно. Това е най- отегчаващия тип хора. Кой изобщо обича моторите и алкохола? Та те само вдигаха адреналина ти и те караха да се чувстваш жив, а това е противопоказно. - допълних небрежно, кимайки и се засмях леко. Всъщност обожавах моторите, особено пистовите. Не, колкото моя сребрист красавец, но все пак.
Сериозно трябваше да спра. Гаджето ми стоеше до мен, а аз флиртувах с най- добрия му приятел, който също беше обвързан. Направо си бях за ада. А да не говорим за мислите, които провокираха пръстите му, които се разхождаха по крака ми. Чувствах се малко гузно заради Мат, но пък той бе толкова съсредоточен в това да се хвали какво постига в съда или какво е видял при пътуванията си. По някое време прибрах крака си и бутнах ръката на Ник надалеч, за да не ме разсейва. Целунах Мат и тогава се обърнах към другите.
- Знаете ли? Хрумна ми идея. - констатирах, облягайки глава на рамото на моя русокоско.
- Каква по- точно, красавице? - попита той, поглеждайки ме.
- Ами ... сигурна съм, че всички искате да си починете от работата, включително и аз, така че може да заминем на почивка. Знам колко Мат обича планините и се сетих за една приятелка. Тя ми препоръча един хотел в подножието на планината и е само на час път от тук. Хем ще можем да се насладим на лукса на хотела, хем ще можем да си правим излети и разходки из гората и планината, и ако имаме късмет може дори сняг да има по- нависоко. Да кажем за няколко дни, или седмица дори. - обясних и огледах събеседниците си. Мат размишляваше, а Симон изглеждаше доста въодушевена от идеята, че ще прекара цяла седмица с Ник. На ти, дявол такъв. Не можеше да покани другата от снощи, защото Симон вече знаеше и аз лично я канех, а и щеше да бъде цяла седмица далеч от клубовете си. Не съм ли дяволски добра?
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyНед Дек 11, 2011 10:26 pm

По някое време блонди реши, че игричките ѝ стигат и се откъсна от мен, а след това предложи да отидем на екскурзия. Симон и Мат бяха страшно развълнувани, а аз повдигнах вежда учуден
- Какво мислиш красавице? - попитах обръщайки се към Симон и прокарах устни по шията ѝ захапвайки леко ухото ѝ, а тя настръхна. Обожавах когато предизвиквах подобни реакции в жените
- Разбира се - почти прошепна тя, задъхвайки се от действията на езика ми
- Значи е решено - казах аз отдръпвайки се рязко от нея и погледнах към блондито
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyНед Дек 11, 2011 10:58 pm

- Прекрасна идея, скъпа. Изненадваш ме все по- приятно. - констатира Мат с усмивка и аз си лепнах една фалшива такава, макар думите му да ме ядосаха. Той ме целуна за кратко и ме прегърна за едно продължително време и аз не се противих. Просто се оставих по течението на цирка, който разигравахме всички.
Чудя се само кога ще ми писне от всичко това и ще избягам от всички и всичко. Поръчах си нещо по- силно - Скоч. И макар да получих неодобрителен поглед от Мат не ми пукаше.
- Добре, значи всичко е уговорено. Утре ще се обадя в хотела и ще направя резервации, така че само кажете ден, кога да заминем и колко ще останем. Аз ще се погрижа за всичко друго. - казах спокойно и се усмихнах за пореден път. Ей, трябваше да ми дадат направо "Грами" за най- добра роля. Целият ми живот беше това.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyНед Дек 11, 2011 11:50 pm

- За мен е все едно вие изберете, но предпочитам да има сняг иска ми се да покарам малко сноуборд - казах замислено и продължих с вечерята и алкохола си, докато момичетата си говореха. Блондито май си мислеше, че ме е прекарала, но тя си нямаше и на идея какво можех да направя и какво може да се случи на тази почивка, да не говорим, че определено ми се иска да ѝ покажа това онова в леглото защото съм сигурен, че това много ще промени мнението ѝ за мен
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyПон Дек 12, 2011 4:17 pm

Всички решихме, че тази седмица е много удобно, така че решихме още вдруги ден да заминем ( естествено си дадохме ден време за опаковане на багажа).
Като се замисля може би трябваше да взема Роузи със себе си, или може би Вики, но знаех, че и двете са заети.
Заговорих се със Симон за общи интереси и други подобни работи, докато момчетата пак си говориха. По някое време се приближих до ухото на Мат.
- Какво ще кажеш да си тръгваме след малко ? - попитах тихо и съблазнително.
- Не сега. - промърмори, отмятайки леко ръка във въздуха, сякаш бях някоя досадна муха. Присвих леко очи и въздъхнах, облягайки се назад. След малко си взех чантичката и станах.
- Къде тръгна? - попита внезапно той.
- Да си напудря носа. - отвърнах превзето и с доза сарказъм, след което тръгнах към тоалетната. Трябваше да се запиша на тренировки по бокс може би. Трябваше все някъде да изразходя всичките нерви, които събирах.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 4:31 pm

Цялата вечер наблюдавах Мат и отношението му към блонди и Симон и честно казано останах наистина изненадан. Разбира се, че аз съм лош, но аз съм различен тип мъж, когато жените са с мен знаят какво да очакват знаят, че всичко е само за секса и рядко повтарям някоя. Разбира се Симон и Роксана са различна история, но и тя ще си има своя край все някога. По някое време блонди се изниза и минута след това аз я последвах, отидох до женската тоалетна и се подпрях на стената срещу вратата
- Поздравления, много добра актриса си - казах когато тя излезе
- Само не мога да преценя коя роля ми харесва повече - глуповатата, кокетна манекенка или дръзкото и различно безименно момиче - казах замислено отблъсквайки се от стената
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 7:07 pm

Влязох в тоалетната и оставих чантичката си в страни от мивката. Измих ръцете си и намокрих леко шията и деколтето си. Трябваше ми тайм аут. Къде се забърках толкова много...
Подпрях се на мивката и се загледах в огледалото, докато не чух гласа на Ник. Погледнах към него и се подсмихнах.
- Ами... майка ми е актриса, баща ми - режисьор... все нещо трябва да съм наследила. - отвърнах и свих рамене. Отворих чантичката си и извадих гланц за устни и се заех с нанасянето му.
- Защо си мислиш, че някоя от тези двете роли не е истинското ми аз? Може пък наистина да съм превзета манекенка. - констатирах и се завъртях с лице към него, затваряйки гланца и разтрих устни, след което го пъхнах в чантичката и сложих ръка на кръста си.
- Дали да не си направя косата по- светло руса? - попитах капризно и отметнах коса през рамо, след което седнах върху плота между мивките.
- Защо си тук?
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 7:19 pm

Тя започна отново да кокетничи и да се държи като типична манекенка, а аз се подсмихнах
- Все още се опитвам да те разгадая - признах пристъпвайки крачка към нея
- Нещо ме кара да си мисля, че тази роля на глупавата манекенка не ти приляга, но въпреки това все още понасяш държанието на Мат. - говорех спокойно, с леко повдигната вежда и любопитно изражение
- Не казвам, че съм по - добър за мен жените са само играчки, но ти не ми изглеждаш като момиче което би търпяло подобна връзка - допълних замислено
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 7:41 pm

Той каза, че още се опитва да ме разгадае, а аз се засмях.
- Успех в начинанието. Не съм особено лесна за разчитане. - констатирах с усмивка и кръстосах крака.
- Не знам, не знам... Ще те оставя да си понапрегнеш мозъчните клетки, и без това алкохола май ги е убил повечето. - намигнах му и отново се подсмихнах.
Той спомена държанието на Мат към мен, а аз се намръщих и извъртях поглед.
- Не бих го нарекла точно връзка. Ако беше истинска такава нямаше да ме срещнеш сама в бар и флитувайки с всеки. Камо ли за целувката. - поклатих глава и пак го погледнах. - По- скоро е секс и взаимни интереси. Той иска красива барби, с която да се фука. Аз съм модел, мен по принцип за това ме използват. Така че... - обясних замислено.
- Въпреки, че доста често ми лази по нервите. Не обича момичетата да говорят за друго освен за дрехи и с чиста съвест мога да заявя, че не ме познава, въпреки, че се водим " гаджета " от сигурно половин година. - продължих..
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm

- Определено си трудна за разгадаване... - признах приближавайки още една крачка към нея
- На пръв поглед човек би си помислил, че си от момичетата които искат истински и сериозни връзки, момичетата които не се задоволяват с поведение като това на Мат... Но в момента честно казано сякаш слушам себе си, но в твоето тяло - казах разсмивайки се леко
- Момиче което да харесва взаимната изгода и да е във връзка само заради това... определено е нещо което аз бих направил, не очаквах подобно нещо от теб блонди.... - продължих да се приближавам малко по - малко към нея, а гласът ми беше нисък и секси
- Не мога да реша единствено дали трябва да бъда впечатлен или ужасен...
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 8:16 pm

Разсмях се, когато той продължи да говори и поклатих глава.
- Може би по- скоро ужасен... или по малко и от двете. - отвърнах, намигайки му и се засмях.
- Щом се впечатляваш само от това, ако ти разкрия каква съм всъщност няма да мога да се отърва от теб през остатъка от живота си. - заявих самоуверено и се заиграх с кичур от косата си, оглеждайки го и прехапах устна.
- И сега какво? Аз ходя с най- добрия ти приятел, ти си обвързан...с две. Най- добри приятелчета ли ставаме? Ще си споделяме тайни и ще си правим маникюрите и ще се бием с възглавници по пижами? - повдигнах вежди и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyВто Дек 13, 2011 11:25 pm

- Самоуверено... Но все още не се е родила жената която ще ме накара да тичам по нея - казах сериозно
- Ако да спиш с една жена значи да си обвързан .... това значи, че половината град са мои гаджета - казах поклащайки глава развеселен от думите ѝ
- Колкото до другото има много неща които можем да бъдем, но приятелки не бих казал, не е по мой вкус разбираш ли. - казах приближавайки се към нея
- И повярвай ми не искаш приятел като мен, лошите момчета не са за момиченца като теб - допълних прокарвайки върха на носа си по дължината на шията ѝ, а след това се оттеглих и тръгнах обратно към вратата
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСря Дек 14, 2011 1:01 pm

- Смело, но не си прав. Не познаваш всички момичета на земята, за да знаеш дали наистина не се е родила някоя. Може пък някоя от Тайланд, или някоя франзуцойка да ти завърти главата. - отвърнах съвсем спокойно и свих рамене. Когато заяви, че може да сме всичко друго, но не и приятели се засмях. Не му било по вкуса. Ха.
- Не, скъпи, няма какво друго да сме. - поклатих глава отрицателно и се подсмихнах.
- Спокойно, не съм чак толкова голяма досада. Пък и ще имаме цяла седмица да се ... опознаем. - отбелязах и слязох от плота.
Той прокара върха на носа си по шията ми, а аз въздъхнах леко и отклоних поглед. Ммм лошо момче, а?
- Може би трябва да спреш да ме определяш. Не знаеш какви са "момиченцата като мен". - подразних го и го спрях от излизането. Аз първа влязох, ако излезем заедно щеше да подозрително. Излязох от тоалетните и седнах до Мат.
- Да си виждала Ник? - попита ме той и аз го погледнах объркано.
- Откъде накъде пък? Мислех, че още си говорите сладко- сладко и си решил да продължиш да ме пренебрегваш. - констатирах и извъртях очи. Той постави ръка на коляното ми и се подсмихна.
- Пак ли ми се цупиш? - попита, а аз го погледнах с присвити очи.
- Не е твоя работа. Не ми говори дори. - промърморих. Говорехме тихо, защото въпреки всичко не исках драма сцени.
- Хайде де. Добре, след малко си тръгваме, обещавам. - заяви той.
- Тръгвай си. Аз ще си ида у нас и ти не си поканен!
- Ауч. Много сме ядосани. Може би някое ново..- започна той, но го прекъснах.
- Ако пак ми кажеш, че нещо материално ще ми оправи настроението спести си го. Можеш да си го завреш отзад. - казах му най- спокойно и той въздъхна.
- Твърде си своенравна. Понякога имам чувството, че ще ме убиеш докато спя. - пошегува се.
- И това може да стане, ако още ме дразниш. - продължих да се цупя и отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm

Разсмях се леко, блондито определено беше нахъсано, но не знаеше какво изпуска или поне не още. Позволих ѝ да излезе преди мен, забавих се малко и също се върнах на масата. Блондито изглеждаше бясно, а Мат беше с онази мазна усмивка която използваше когато се опитваше да омилостиви някое момиче. Не ме разбирайте погрешно Мат беше мой приятел и се разбирахме добре, но подхода му към жените определено никакъв го нямаше. Постояхме още известно време в ресторанта и след това се качихме в лимузината оставихме блонди и Мат и после се прибрахме в моята къща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Restaurant "Royal" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "Royal"   Restaurant "Royal" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Restaurant "Royal"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Restaurant "History "
» Restaurant "Purple Kiss"
» Restaurant "Purple Dream"
» Restaurant "Purple Kiss"
» Restaurant "Bella Notte"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Fols Elite RPG Forum :: Cafe shops and Restaurants-
Идете на: