Mystic Fols Elite RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Fols Elite RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Външният Басейн
Alexander's Mansion EmptyПон Дек 19, 2011 4:44 pm by Melissa Geller

» Рецепцията
Alexander's Mansion EmptyНед Дек 18, 2011 8:15 pm by Melissa Geller

» Гардероба на Мелиса ^^ Моят свят
Alexander's Mansion EmptyЧет Дек 15, 2011 5:04 pm by Melissa Geller

» Домът на Мелиса Гелър
Alexander's Mansion EmptyСря Дек 14, 2011 10:33 pm by Melissa Geller

» Restaurant "Royal"
Alexander's Mansion EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm by Nick Alexander

» Alexander's Mansion
Alexander's Mansion EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm by Nick Alexander

» Alexander's wardrobe
Alexander's Mansion EmptyСъб Дек 10, 2011 10:03 am by Nick Alexander

» Пасивни герои
Alexander's Mansion EmptyСъб Дек 10, 2011 9:55 am by Nick Alexander

» Club ''Barcode''
Alexander's Mansion EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm by Nick Alexander

Top posters
Elliеnor Grace Pearce♥
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Melissa Geller
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Виктория ди Монд
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Nick Alexander
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Ребека ♥
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Taylor Evans
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Elizabeth.
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Rose Hathaway
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Alicia West.
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Катерина Петрова
Alexander's Mansion Vote_lcapAlexander's Mansion Voting_barAlexander's Mansion Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пет Ное 25, 2011 10:16 pm

 

 Alexander's Mansion

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Alexander's Mansion Empty
ПисанеЗаглавие: Alexander's Mansion   Alexander's Mansion EmptyНед Ное 27, 2011 1:48 pm

Въпреки всичко Ник все още живее в семейната къща, която му е наследство от баба му

Alexander's Mansion 4062472b

Първи етаж:
Spoiler:
Втори етаж:
Spoiler:

Навън:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Alexander's Mansion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alexander's Mansion   Alexander's Mansion EmptyПет Дек 09, 2011 10:03 pm

Няколко бурни нощи по- късно аз лежах в леглото на Мат, малко след като бяхме превършили за вечерта. Изчаках малко дишането ми да се успокои и да събера малко сили, взех си бърз душ и се облякох.
Той за пореден път се опита да ме убеди да спя в апартамента му, но отново му отказах. Не обичах да оставам в чужди легла, както и някой да е в моето. Това си беше лично мое пространство и обичах да си спя само в моето. Дори когато допусках мъже в моето, след като излязат от употреба си събираха нещата и се омитаха. Спях сама и толкова. И този случай не беше различен.
Облякох си роклята, дори без да си правя труда да си търся остатъците от дантелите, които представляваха бельото ми преди няколко часа. Да си ги държи за спомен или да ги хвърля. Не ми пукаше. Взех си чантата, запалих Лексуса си и се прибрах у дома.
Деня прекарах с момичетата, като по някое време получих съобщение от Мат, че довечера сме на гости на най- добрия му приятел. Съгласих се.
Той толкова ми разказваше за този Ник и вече ми беше интересно да разбера кой всъщност е. Всъщност по думите на Мат той беше голям лентяй, така че си го представях нисък с брада като Робинзон Крузо, няколко цигари в устата наведнъж и бира в ръка, но да видим.
Вечерта се облякох подобаващо, оправих грима си и прическата си, изправяйки косата си и след малко минах да взема Мат от тях. Знаех, че със сигурност ще пие и аз отново ще му бъда шофьор, но не беше нищо ново.
Поне се радвах на прекрасния си красавец и го изпробвах до колко може да вдигне за минута. Отидохме до уречения адрес и излязохме от колата. Той сложи ръка на кръста ми и заедно отидохме до вратата. Той позвъни и ме погледна.
- Сигурен съм, че ще си допаднете. - констатира той с усмивка.
- Ще разберем след малко - намигнах му и се засмях.
- После ще дойдеш ли у нас? - попита извъртайки очи.
- Може да поостана за час, два.. зависи какво ще ми предложиш. - отвърнах небрежно и му намигнах.
- Изглеждаш зашеметяващо!! Да не вземе да те открадне. - предупреди ме той и ме целуна. Отвърнах му, но тогава чухме вратата да се отваря. Подсмихнах се и се отделих от него, поглеждайки напред с усмивка, но тя замръзна на лицето ми... Какво по дяволите правеше той тук? Добре, че бях добра актриса...
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Alexander's Mansion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alexander's Mansion   Alexander's Mansion EmptyСъб Дек 10, 2011 9:43 am

С Мат бяхме приятели почти от както се помня, но неговата страст беше да пътува и почти никога не се задържаше в града. От известно време излизаше с едно момиче и се бяхме разбрали тази вечер да излезем на вечеря заедно за да ни запознае. Той не спираше да говори за нея, което за мен беше странно тъй като аз никога не запомням имената на момичетата да не говорим да не спирам да говоря за тях. Обадих се на Симон и ѝ казах, че идва с нас тази вечер, все пак нямаше да е никак комфортно да бъдем само ние тримата. Тя естествено не спря да пищи и се замислих дали не беше грешка да я поканя. След това се изкъпах, избръснах се, облякох се и си оправих косата. Тъкмо бях готов когато на вратата се позвъни, отидох да отворя и огледах момичето което стоеше пред мен
- Симон изглеждаш божествено както винаги - казах с чаровна усмивка и я дарих със страстна целувка.
- И ти не изглеждаш зле Ник - отвърна тя и се изкикоти леко. След което влязохме вътре налях ѝ чаша вино и не след дълго на вратата отново се позвъни, отворих вратата с усмивка
- Хей - поздравих Мат и се прегърнахме по мъжки по боричкахме се малко както обикновено, а след това видях и дамата му. Когато срещнах зелените ѝ очи се стъписах, но бързо се осъзнах и на лицето ми отново се изписа онази арогантна усмивка
- Никалъс приятно ми е да се запознаем - казах подавайки ръка на блондито
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Alexander's Mansion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alexander's Mansion   Alexander's Mansion EmptyСъб Дек 10, 2011 10:56 am

Разконцентрирах се за секунда, при вида на мъжа от онази вечер. На сексито, чието име не исках да зная. Що за проклет късмет беше това. Съдбата се гавреше с мен буквално!
Усмихнах се очарователно и се здрависахме.
- Мелиса, удоволствието е мое. Мат ми е разказвал толкова много за теб. - отвърнах с нежен глас.
Той ни покани вътре, където ни чакаше момиче с руса, къдрава коса, стройно тяло и чаша вино в ръка.
- Добър вечер. - поздравих с арогантна усмивка.
- Симон. - представи се тя.
- Мелиса. Приятно ми е. - отвърнах и след малко Мат дойде при мен, слагайки ръка на кръста ми.
- Добре ли си? - попита той тихо до ухото ми.
- Всичко е прекрасно, спокойно. - отвърнах с широка усмивка и го дарих с една целувка.
След малко седнахме на дивана, като мат сложи ръка около раменете ми. Кръстосах крака и отпуснах ръце в скута си, поглеждайки Никалъс, усмихвайки се тайно.


Последната промяна е направена от Melissa Geller на Съб Дек 10, 2011 4:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Alexander's Mansion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alexander's Mansion   Alexander's Mansion EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm

Влязохме в къщи поговорихме още малко с Мат, а след това се присъединихме към момичетата. Виктор се появи съобщавайки ми, че лимузината е готова и аз му благодарих. Беше ясно, че и двамата щяхме да пием, а аз никога нямаше да позволя на момичетата да ни возят.
- Готови ли сте да тръгваме? - попитах с усмивка и намигнах тайно на блондито, след което се изправих и подадох ръка на Симон и я поведох към вратата. Спрях се за момент да ѝ подам палтото, облякох и своето и вдигнах яката високо както обичах да я нося, сложих си и една шапка и четиримата излязохме от къщата, качихме се в лимузината и потеглихме към ресторанта
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Alexander's Mansion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alexander's Mansion   Alexander's Mansion Empty

Върнете се в началото Go down
 
Alexander's Mansion
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Fols Elite RPG Forum :: Mistyc Fols :: Neighborhood :: Sunnset Village-
Идете на: