Mystic Fols Elite RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Fols Elite RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Външният Басейн
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 4:44 pm by Melissa Geller

» Рецепцията
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 8:15 pm by Melissa Geller

» Гардероба на Мелиса ^^ Моят свят
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 5:04 pm by Melissa Geller

» Домът на Мелиса Гелър
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyСря Дек 14, 2011 10:33 pm by Melissa Geller

» Restaurant "Royal"
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm by Nick Alexander

» Alexander's Mansion
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm by Nick Alexander

» Alexander's wardrobe
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyСъб Дек 10, 2011 10:03 am by Nick Alexander

» Пасивни герои
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyСъб Дек 10, 2011 9:55 am by Nick Alexander

» Club ''Barcode''
Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm by Nick Alexander

Top posters
Elliеnor Grace Pearce♥
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Melissa Geller
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Виктория ди Монд
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Nick Alexander
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Ребека ♥
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Taylor Evans
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Elizabeth.
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Alicia West.
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Катерина Петрова
Club ''Barcode''        - Page 2 Vote_lcapClub ''Barcode''        - Page 2 Voting_barClub ''Barcode''        - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пет Ное 25, 2011 10:16 pm

 

 Club ''Barcode''

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyПон Дек 05, 2011 9:03 pm

Не знам какво ми ставаше, но той наистина ми действаше по много странен начин. Може би заради алкохола, обстановката и музиката също, но приказките му отключваха доста мои фантазии... Като например какво ли би било да съм върху него, под него, без всичките дрехи. Тези негови устни... навсякъде. Неее, твърде много се увлякох. Трябваше да престана.
- Да, мисля го. И съм на път да открия тази страна на живота. - отвърнах и свих рамене. Той посочи едно момиче, което ме гледаше изключително злобно. Леле, честно. Ако можеше да убива с поглед до сега да съм два метра под земята. Засмях се леко и се приближих повече към него.
- А и ако се предам сега къде отива цялата забава? Ще съм като всички други, а това избягвам аз. Не ми е в природата. - наведох се леко, докато му говорех, след което му намигнах с широка усмивка и се облегнах пак назад, отпивайки от коктейла.
- Как е да имаш цял клуб на свое разположение? - попитах заинтересовано. Ако разберях повече за него нямаше да се отвличам толкова от правия път.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 3:56 pm

- Ти определено си различна - казах кимайки леко с глава и прокарах върха на пръстите си по дължината на ръката ѝ. След което се облегнах назад отпивайки нова глътка скоч
- Идеално, мога да правя каквото поискам да нарейдам каква музика да се пуска и кой може да влиза и кой не просто перфектно - казах оглеждайки се и си поръчах още една бутилка скоч
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Club ''Barcode''        - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 4:53 pm

- Лесна работа си имаш ти. Аз трябва да вися с часове на моята. - казах с доза досада и извъртях поглед, поклащайки глава.
Пръстите му се плъзнаха по ръката ми, но после се отдръпна и отпи от питието си. Последвах примера му и се подсмихнах, след което погледнах часовника. Хм, минаваше два. В четири се връщаше Мат, така че трябваше да се омитам скоро. Замислях му малка изненада за добре дошъл.
- Съжалявам секси, но трябва да тръгвам. Имам специална задача за по- късно. - заявих и погледнах през рамо тази, която ми беше посочил. Тя все още ни гледаше. Перфектно. Приближих се рязко, премятайки крак през неговите и го хванах за ревера на якето, придърпвайки го към себе си и го целунах бурно, след което се изправих и оправих роклята си. Взех си портмонето и погледнах към него.
- Благодаря за питиетата, страннико. - намигнах му и изпих коктейла си на екс и се запътих към изхода. След като беше собственик на това лесно можех да намеря името му, но не исках. Харесваше ми това - не знаех нито името му, нито годините му. Г-н Потаен беше моята тръпка тази вечер.
Когато се прибрах у нас си взех успокояваща вана с ароматни соли. Изпих чаша бяло вино и влязох в гардеробната си. Намерих един секси комплект, който прикриваше всичко мое единствено с черна дантела и всичко беше много изрязано, и отидох в трапезарията. Сложих една купа с ягоди и сметана, и една с шоколад, както и една бутилка червено вино и няколко свещи и седнах върху масата, кръстосвайки крака и му звъннах. Когато се чухме той каза, че паркирал колата вече. Подсмихнах се и оставих телефона си някъде надалеч и го изчаках да си дойде. Беше доста изненадан, но не ми отказа нищо. Може би и затова бях с него - беше доста добър в леглото, но колкото и удоволствие да изпитах през това време тази вечер фантазиите ми бяха при странника от клуба.
Върнете се в началото Go down
Nick Alexander
New world,new life
New world,new life
Nick Alexander


Taurus Брой мнения : 34
Популярност : 40
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 32

Club ''Barcode''        - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm

Блондито определено беше интересна личност, не беше като другите момичета макар понякога да правеше неща като другите момичета като случая с целувката. След като тя се изнесе от заведението аз се позанимавах с преглеждане на някой договори и след това се качих на мотора си и отпраших към мястото където щеше да се проведе състезанието. Днес не ставаше въпрос за високи скорости, не напротив днес състезанието беше за издръжливост, а аз бях много добър в това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club ''Barcode''        - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club ''Barcode''    Club ''Barcode''        - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Club ''Barcode''
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Fols Elite RPG Forum :: Mistyc Fols :: Nightlife-
Идете на: