Mystic Fols Elite RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Fols Elite RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Външният Басейн
D&G                       EmptyПон Дек 19, 2011 4:44 pm by Melissa Geller

» Рецепцията
D&G                       EmptyНед Дек 18, 2011 8:15 pm by Melissa Geller

» Гардероба на Мелиса ^^ Моят свят
D&G                       EmptyЧет Дек 15, 2011 5:04 pm by Melissa Geller

» Домът на Мелиса Гелър
D&G                       EmptyСря Дек 14, 2011 10:33 pm by Melissa Geller

» Restaurant "Royal"
D&G                       EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm by Nick Alexander

» Alexander's Mansion
D&G                       EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm by Nick Alexander

» Alexander's wardrobe
D&G                       EmptyСъб Дек 10, 2011 10:03 am by Nick Alexander

» Пасивни герои
D&G                       EmptyСъб Дек 10, 2011 9:55 am by Nick Alexander

» Club ''Barcode''
D&G                       EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm by Nick Alexander

Top posters
Elliеnor Grace Pearce♥
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Melissa Geller
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Виктория ди Монд
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Nick Alexander
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Ребека ♥
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Taylor Evans
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Elizabeth.
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Rose Hathaway
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Alicia West.
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Катерина Петрова
D&G                       Vote_lcapD&G                       Voting_barD&G                       Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пет Ное 25, 2011 10:16 pm

 

 D&G

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Elliеnor Grace Pearce♥
Admin
Admin
Elliеnor Grace Pearce♥


Брой мнения : 220
Популярност : 627
Репотация : 0
Join date : 18.10.2011

D&G                       Empty
ПисанеЗаглавие: D&G    D&G                       EmptyЧет Ное 24, 2011 8:23 pm

D&G                       Get
Върнете се в началото Go down
https://misticfolselite.bulgarianforum.net
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

D&G                       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D&G    D&G                       EmptyПон Ное 28, 2011 6:42 pm

- Защо, той си хареса теб, любов моя? - отвърнах невинно и свих рамене. Присвих очи, когато тя тръгна да казва нещо, но тя се измъкна ловко и се засмяхме.
След още известно време решихме да се разкараме от розовия свят и да отидем по магазините.
Известно време обикаляхме нагоре- надолу, взехме си по един шейк и влязохме в D&G.
Тръгнахме из рафтовете и аз си харесах няколко модела. След като насъбрах достатъчно дрехи влязох в пробната.
- Хареса ли си нещо? - попитах я, докато се оглеждах в една рокля.
- Какво мислиш? - зададох следващият си въпрос, завъртайки се.
Обичах роклите!!! Обичах и дрехите и обувките. Всичко около модата!
Върнете се в началото Go down
Виктория ди Монд
Admin
Admin
Виктория ди Монд


Брой мнения : 154
Популярност : 236
Репотация : 0
Join date : 19.10.2011
Местожителство : Мистик Фолс

D&G                       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D&G    D&G                       EmptyПон Ное 28, 2011 6:49 pm

Да бе харесал ме той.Аз дори не запомних името му.Но все пак това,беше Мел моя приятелка,която се опитваше дори когато няма шанс да си оправя настроението да ме развесели и винаги го правеше.Познавахме се от 15-16 годишни.Бяхме близки.
-Хм,знаеш,че когато дойдем тук си харесвам много неща.Но нека видим ти какво ще си избереш.-огледах се и след малко тя излезе от пробната.-Уоу,я виж ти красавица на хоризонта скрии се някой ще те открадне от мен.-засмях ме се и двете,и по усмивката й познах,че ще вземе тази хубава рокля.Аз оглеждах и вече бях с един куп дрехи когато се върна с друга рокля.
-Я виж ти супер е.Хайде,че я виж мен какво ме чака.-засмях се и тя на бързо сменя няколко дрехи който харесах ме.И ето,че дойде моя ред да вляза в пробната.След малко излязох с една много сладурска рокля.А Мелиса едва не я грабна от мен.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

D&G                       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D&G    D&G                       EmptyПон Ное 28, 2011 7:34 pm

След дълго разглеждане и пробване и най - вече смях и двете излязохме с по няколко торби, замисляйки се в кой друг магазин да влезем.
Аз от своя страна си купих бяла, официална рокля, в която се влюбих, както и една розова, а като добавих и една по- ежедневна рокля, в която се влюбих, покупката ми стана убиец.
- Толкова обичам да пазарувам... Но скоро май трябва да се прибирам, защото имам снимки..- казах, след като обиколихме няколко магазина.
Върнете се в началото Go down
Виктория ди Монд
Admin
Admin
Виктория ди Монд


Брой мнения : 154
Популярност : 236
Репотация : 0
Join date : 19.10.2011
Местожителство : Мистик Фолс

D&G                       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D&G    D&G                       EmptyПон Ное 28, 2011 7:39 pm

Дълго лутане из магазина,а после и безброй покупки вече се спряхме да починем.Мел погледна колко е,часа и направи намусена физиономия.След думите й аз също си погледнах часовника и ако не тръгнех до 5 минути щях да закъснея.
-О,мили боже аз също имам и ако не тръгна сега ще закъснея.-целунах я на бързо и тръгнах към колата си.-Чао скъпа,ще се чуем.-метнах и се качих в колата си.След 3 минути бях пред студиото,а фризьора ме чакаше отпред леко ядосан.Но като му се извиних той ме побутна и влязохме вътре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





D&G                       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D&G    D&G                       Empty

Върнете се в началото Go down
 
D&G
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Fols Elite RPG Forum :: Shopping is everything-
Идете на: