Mystic Fols Elite RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mystic Fols Elite RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Външният Басейн
Pink Cafe       EmptyПон Дек 19, 2011 4:44 pm by Melissa Geller

» Рецепцията
Pink Cafe       EmptyНед Дек 18, 2011 8:15 pm by Melissa Geller

» Гардероба на Мелиса ^^ Моят свят
Pink Cafe       EmptyЧет Дек 15, 2011 5:04 pm by Melissa Geller

» Домът на Мелиса Гелър
Pink Cafe       EmptyСря Дек 14, 2011 10:33 pm by Melissa Geller

» Restaurant "Royal"
Pink Cafe       EmptyСря Дек 14, 2011 10:11 pm by Nick Alexander

» Alexander's Mansion
Pink Cafe       EmptyСъб Дек 10, 2011 4:18 pm by Nick Alexander

» Alexander's wardrobe
Pink Cafe       EmptyСъб Дек 10, 2011 10:03 am by Nick Alexander

» Пасивни герои
Pink Cafe       EmptyСъб Дек 10, 2011 9:55 am by Nick Alexander

» Club ''Barcode''
Pink Cafe       EmptyПет Дек 09, 2011 5:13 pm by Nick Alexander

Top posters
Elliеnor Grace Pearce♥
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Melissa Geller
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Виктория ди Монд
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Nick Alexander
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Ребека ♥
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Taylor Evans
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Elizabeth.
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Rose Hathaway
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Alicia West.
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Катерина Петрова
Pink Cafe       Vote_lcapPink Cafe       Voting_barPink Cafe       Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пет Ное 25, 2011 10:16 pm

 

 Pink Cafe

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Elliеnor Grace Pearce♥
Admin
Admin
Elliеnor Grace Pearce♥


Брой мнения : 220
Популярност : 627
Репотация : 0
Join date : 18.10.2011

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyЧет Ное 24, 2011 8:35 pm

Pink Cafe       Jjki3r
Върнете се в началото Go down
https://misticfolselite.bulgarianforum.net
Виктория ди Монд
Admin
Admin
Виктория ди Монд


Брой мнения : 154
Популярност : 236
Репотация : 0
Join date : 19.10.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyНед Ное 27, 2011 6:57 pm

Толкова обичах това кафе.Беше много забавно да си вътре.Толкова розово...идваше ми в една голяма доза забавление.Бях звъннала на Мел и я очаквах да дойде,но се очакваше да закъснее както обикновено.Седнах и се замислих какво ще си поръчам докато дойде.Слава богу снимките ми бяха след 3 часа и можех да се размотавам с Мел.А когато бях с нея наистина си губехме времето в шляене.След малко дойде милата сервитьорка,която вече бе научила какво си поръчвам обикновено.Сетих се какво пие Мелиса и поръчах и нейното.След малко още от вратата чух гласът на приятелката си.
-Е,браво само 15 минути закъснение.Невероятно.-засмях се и се изправих за да я прегърна.-Разказвай!Изпуснах ли нещо?Виждала ли си се с другите?-изредих на един дъх,защото от една седмица все бях заета.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyНед Ное 27, 2011 8:06 pm

Събудих се с невероятно настроение!
Слънцето грееше, птичките пееха. Какъв живопис, а?
Реших да се поразходя малко, така че след кратко ровене из гардероба си си избрах дрехи, облякох се, взех си телефона, както и всичко останало и излязох от нас.
Тъкмо влязох в мола, когато Вики ми се обади да пием по кафе в едно от любимите й заведения. Лично за мен беше прекалено розово, но все пак тя беше инициаторката на днешната среща.
Тръгнах натам, но по пътя попаднах в задръстване и колкото и бърз да беше моя лексус не можах да стигна навреме.
Когато отидох тя не беше изненадана, че отново съм закъсняла. Да, това си ми беше навик.
- Не съм виновна аз, а тъпанарите по пътищата! - казах с невинна усмивка и свих рамене. Прегърнах я, след което седнах на съседния стол.
- Ами.. нищо чак толкова интересно. Момчетата заминаха нанякъде, а Роуз не съм я виждала от няколко дни, а аз тъпея по цял ден. Добре, че имам снимки поне да се разнообразя. При теб как е, къде се загуби? - попитах на свой ред и в този момент ми донесоха фрапе.
Върнете се в началото Go down
Виктория ди Монд
Admin
Admin
Виктория ди Монд


Брой мнения : 154
Популярност : 236
Репотация : 0
Join date : 19.10.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyНед Ное 27, 2011 8:12 pm

-Виждаш ли поне съм ти поръчала.-засмях се и продължих-Ех..те момчетата точно когато имам време зачезват на някъде.Но нищо.Ами аз цяла седмица почти не съм се прибира у нас.Даже за 3 дни пътувахме до едно малко градче наблизо,за снимки.И нямах никакво време.-усмихнах се и отпих от кафето си.
Времето бе приятно следователно и аз бях в добро настроение.
-Обожавам работата си но съм като пребита.А не намери ли някой сладур?-попитах я,а тя за секунда ми хвърли проницателен поглед.Аз се засмях и заслушах отговора й.-Знаеш ли скоро не сме ходили на някой нощен клуб.Трябва да идем,може да намерим по някой сладур.-засмях се,а тя направи замислена физиономия след което пак се засмя.Извадих си телефона и звъннах на Роуз,но како обикновено не го чуваше.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyНед Ное 27, 2011 8:31 pm

Тя започна да ми разправя как е минала седмицата си и какво е правила.
- Знаеш ги тях двамата. Толкова са непостоянни на моменти. - подсмихнах се и прокарах пръсти през косата си.
Разбърках фрапето си, за да се смесят съставките и пак отпих.
- Някой сладур ли? Хм, знаеш. Все същото положение. Понякога имам чувството, че никой мъжки индивид не мисли за друго освен за секс. Толкова ли е сложно някой да пита за името ти, или да се поинтересува от интересите ти. Толкова са примитивни..- констатирах и поклатих глава.
- Но и не обичам да стоя без внимание, така че наистина скоро може да посетим някой клуб тричките. - намигнах й и се засмях, поклащайки глава. Какво да се прави, жестоката истина - колкото и да не одобрявам начина на мислене на всички мъже така ни е създала природата - да не можем едни без други, а и аз обичах вниманието. Както и обичах някой да ме глези. Затова и бях модел от една страна.
- Ами при теб? На това пътуване не си ли хвана някой сладур? Някой да си изнасилила, да си тероризирала или каквото и да е от твоите номерца? Хайде, сигурна съм, че е имало някой секси статист, с който да отбиеш скуката. - попитах, повдигайки вежди няколко пъти и се изкикотих.
Върнете се в началото Go down
Виктория ди Монд
Admin
Admin
Виктория ди Монд


Брой мнения : 154
Популярност : 236
Репотация : 0
Join date : 19.10.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyНед Ное 27, 2011 8:37 pm

-Хей изкара ме по-перверзна от теб.-засмях се а тя ме изгледа учудена.-не ме гледай така принцесо...и не..бях жени.-завъртях досадно очи.-Да скучно ми е...но все пак.А и ти знаеш,че аз съм добро момиче.Не бих спала с всеки.-при тези думи ме срита леко под масата,а аз умирах да се смея.Изведнъж забелязах някакъв сладур да влиза.-Я виж ти какъв сладур,направо да го схрускаш.Защо не го заговориш?Таман ще ми поръчаш една кола.-засмях се и я побутнах.Тя стана и се приближи,те се заговориха и изведнъж той извади телефона си,а тя му каза номера си.
-Уоу,я виж ти колко си бърза.Трябва да ме научиш.-засмях се отново и с голямо нетърпение отпих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Melissa Geller
New world,new life
New world,new life
Melissa Geller


Libra Брой мнения : 183
Популярност : 198
Репотация : 0
Join date : 25.11.2011
Age : 28

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyНед Ное 27, 2011 9:25 pm

- Намекваш, че аз съм перверзната? Моля те! В сравнение с теб и Роузи аз съм направо за манастир!! - казах и кимнах убедително. Как ме насади само. Аз бях такова невинно същество. И толкова примерна, че просто нямаше накъде повече. Но всеки път когато го кажех на глас двете с Роуз си умираха от смях. Емии не бях пък толкова лоша!
- Изкарваш ме твърде зле! - казах и я сритах под масата, а тя пак се засмя. По някое време в заведението влезе изключително секси мъж със кафяви очи и дълга до тила коса, със чаровна усмивка и можех да призная, че изглеждаше наистина добре. Тя ме подкани да отида и да го заговоря, плюс да й донеса кола и ме избута от масата.
Е, щом казва.
Отидох до бара, където беше той и започнахме разговор.
- Сама ли си, красавице? - попита той, след няколко реплики.
- Не, всъщност не. - кимнах отрицателно със дяволита усмивка. - Тук съм с една приятелка. - кимнах към нея и отново го погледнах.
- Ммм, привлекателна е. - подхвърли и се подсмихна доволен, най- вероятно мислейки си за тройка. Засмях се леко и поклатих глава.
- Какво ще кажеш да ти дам номера й ? - попитах, повдигайки вежда. В крайна сметка наистина дадох нейния номер, след което взех колата й и се върнах на мястото си. Тя констатира, че съм доста бърза, а аз свих рамене невинно.
- Дарба. - засмях се - Между другото очаквай обаждане за среща от сладура, чието име е Адам. - подметнах и тя ме изгледа страшно.
- Нищо лошо. Просто е! Момче харесва момиче, момиче харесва момче = секс! - казах съвсем необезпокоявана и с широка усмивка, и й намигнах, отпивайки от фрапето си отново.
Върнете се в началото Go down
Виктория ди Монд
Admin
Admin
Виктория ди Монд


Брой мнения : 154
Популярност : 236
Репотация : 0
Join date : 19.10.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       EmptyПон Ное 28, 2011 5:10 pm

О,боже мъртва е.Дала е моя номер.Направо бях,бясна.Обожаваше да ми върти номера.
-Ами този Адам като ми се обади,ще кажа твоя адрес.Малка......-замълчах,а тя ме гледаше все едно съм го казала.-Него казах...а и знаеш,че не съм развратна като вас двете с Роуз.Признай го.Аз съм,невероятно мила.-направих ангелска физиономийка а тя избухна в смях.Ами да беше си така,на кратко аз бях девствена.Не бях имала достатъчно дълга връзка,за да спя с някого.Не бях такава,много трудно се доверявах на някого.Имахме много време затова изпих на бързо всичко и подканих Мелиса да направи същото.
-Хайде Мел,нека имаме време и за пазаруване.-засмях се,а тя набързо изсмука всичко от чашата и тръгнахме.Вървяхме около 10 минути докато стигнем до Мола.


П.П.Пиши в някой магазин^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Pink Cafe       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pink Cafe    Pink Cafe       Empty

Върнете се в началото Go down
 
Pink Cafe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Night Club "Black and Pink"
» Cafe '' Fresh ''
» Cafe '' Victoria ''
» Cafe "Les Delux Magos"
» Hard Rock Cafe

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Fols Elite RPG Forum :: Cafe shops and Restaurants-
Идете на: